1. דף הבית
  2. /
  3. המלצות

יוסי היקר!
היום ב"ה זכינו להתחיל בתשלום המשכנתא לאחר כל אסיפת המסמכים ואישור התיק, המילה זכינו מכוונת אליך, זכינו כי ברור לנו שהדבר הטוב ביותר נעשה עבורנו, החל מהייעוץ מה הסכום האפשרי למימוש דרך מעבר הבנק הכולל הלוואה משלימה עד פירוט התשלומים והריביות בצורה הכי טובה עבורנו, אין ספק כי נסיונך וחכמתך הרבה עומדים לך לתת ללקוח את הטוב ביותר עבורו, אנו אף מרגישים שעם כל העומס נתת לנו תחושה נוחה לשאלות והכוונה נכונה אף בהמשך באופן טלפוני,
על כך רוצים אנו להודות לך מקרב לב, אין ספק כי חלקך משמעותי מאוד בביצוע עסקה זו, נברכך שבע"ה תראה תמיד רק ברכה במעשיך אתה ומשפחתך ותמשיך למצוא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.

בברכה אסף ומוריה כהן.


לכל מאן דבעי,

הנדון יוסי ארנטל:

ברצוננו להוקיר מאד את עבודתו של יוסי ארנטל. כבר מתחילת תהליך קבלת המשכנתא פגשנו בבחור נעים מאד עם הרבה סבלנות וכושר הסברה טוב, התרשמנו מאד מהתנהלותו בעניינים בירוקרטיים בבנק וכן מיכולותיו להכיר את מערכות הבנק ולקדם נושאים באופן יעיל ומהיר. 

יחסו האישי והנעים כלפי כל אחד, תרמו מלבד לאווירה הנעימה גם לקידום עניינים מקצועיים. 

אנו ממליצים עליו מאוד!

 

אמיתי


לכבוד                                                                                            

יוסי ארנטל

 

הנדון: הבעת תודה

רצוננו להביע את תודתנו הכנה על עזרתך המהירה והיעילה במציאת משכנתא עבורנו!

לאחר שהתחלנו תהליכי לקיחת משכנתא בשני בנקים שונים ונדחינו בטענה שהם יכולים לתת משכנתא לפרויקט רק בגמר שלד הבניין, פנינו אלייך. בתוך יומיים ארגנת לנו פגישה עם בנקאית, דאגת לכל הנדרש על מנת שנוכל להתקדם עם התהליך ואף המשכת להתעניין ולסייע לאורך כל התהליך ועל כך תודתנו!

יישר כוח וחג שמח!

משפחת ביסה

איילת ובועז


עמית קצב כתב לנו
:
ברצוני להביע את תודתי על עזרתו הרבה של יוסי ארנטל בתהליך לקיחת המשכנתא. בזכות עזרתו והליווי הצמוד שלו, תהליך לקיחת המשכנתא הפך לפשוט וקל יותר.
במיוחד ברצוני לציין את עזרתו בהתנהלות מול הבנק, בתהליך בחירת המסלולים השונים המרכיבים את המשכנתא ובאיסוף המסמכים השונים הנדרשים לצורך קבלת הכסף מהבנק

טואול - בניית אתרים